Katarzis nélkül

futás, teljesítménytúra, és a kezdetekben görkorcsolya

XIII. Imre-Lőrinc futóverseny

2018. március 17. 13:32 - PSE hírek

Március 15-én, immár tizenharmadszor, ismét megrendezésre került az Imre-Lőrinc futóverseny, amely nyolc kilométeres távján, szokás szerint egyesületünket, a Pénzügyőr SE-t több amatőr futó is képviselte. A versenynek ezúttal is a Pestszentimrei Sportkastély adott otthont.

A csapatfotózást még gyakorolni kell... főleg azt, hogy mindenki ott legyen.

Családias verseny, sok távval kicsiknek és nagyoknak egyaránt, ahol a futók mellett a kerékpárosok és a babakocsis futók is lehetőséget kapnak.

A fő szám azonban mégiscsak a nyolc kilométeres verseny, ami most a szokásos majd tíz perc késéssel tizenegy óra előtt rajtolt el. Biztos meg kellett várni az esőt, hogy hűtse a futókat.

Ez a nyolc kilométeres (valójában 7,7 km) táv, ugyan nem tűnik soknak, de ez egy gyors verseny, amit az is mutat, hogy a női mezőny győztese Kácser Zita (Benedek-Team) 27:16, míg a férfi mezőny győztese, a kenyai Mark Kipchumba Rotich (Benedek-Team) 24:53 alatt teljesített.

imre_dobogo.jpgDe lássuk a PSE versenyzőinek eredményeit.